biz

Truewayist Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık

Eğitimin bin yıllar önce ortaya çıkan temel ilkesi, toplumun hafızasını canlı tutmak ve değişik zamanlarda, değişik coğrafyalarda ortaya çıkan bilgiyi buna sahip olmayı isteyenlere sunmak olmuştur.
Özellikle 21. Yüzyılın ilk yıllarından itibaren artık yetişilemez bir hızla gelişen teknoloji, eğitimi de derinden etkiledi. Eğitim artık hayatımızın her anında her yerde ulaşabileceğimiz bir hale geldi.
Kara tahtaların yerini ekranlar, kalemlerin yerini klavyeler, pek çok değişik dijital aletler alalı çok oldu. Daima kaybolma, unutulma durumunda olan ve üzerine mutlaka çay kahve dökülen ders notları ise çoktan bulut sistemlerindeki güvenli yerlerine kavuştular.
Çok değil on, on beş yıl önceki süper bilgisayarlardan daha güçlü aletleri artık ceplerimizde taşıyoruz. Özellikle son birkaç yıl içinde gücünü hissettirmeye başlayan sanal gerçeklik ve yapay zekâ ise bu hızın daha da artacağını gösteriyor.
Bu gelişmelerin sonuçlarından endişe edenler de dahil olmak üzere herkes sağladığı faydaları günlük hayata nasıl geçireceğimizi düşünüyor.
Teknoloji, eğitimde fırsat eşitliğinin bir aracı haline geliyor. Artık Anadolu’nun bir taşra kentindeki öğrencilerimizle dünyanın en önemli üniversitelerinde eğitim veren eğitmenleri buluşturabiliyoruz.
Truewayist bir eğitim kurumudur.
En önemli hedefimiz özel eğitimin sağladığı fırsatları bunu talep eden her bir bireye ulaştırmaktır. Eğitmenleri, teknoloji birimi, eğitim sektöründe olmanın önemini bilen çalışanlarıyla, öğrencilerinin aydınlık geleceklerinde bir kıvılcım olmaya çalışmaktayız.
Değişik yaş ve eğitim seviyelerindeki öğrencilerimizin yabancı dil, akademik sınavlara hazırlık eğitimleri ve yurt dışına çıkmak isteyenlerin doğru yönlendirilerek, güvenle bunu gerçekleştirmeleri için her gün, bir önceki günden daha büyük bir azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.
Kendimizi hiçbir zaman yeterli bulmuyoruz. Hep eksiğiz ve tamamlanacak çok şeyimiz var. Bu eksiklikler bizim en büyük gücümüz. “Bildiğim tek bir şey var, o da hiçbir şey bilmediğim” diyen Sokrates’in çıktığı eğitim yolculuğunun 21. Yüzyıldaki temsilcisi olduğumuzu düşünmek en önemli motivasyonumuzdur.
Bilmiyorum, öğrenmeliyim; öğreneceğim diyen her öğrenciyi bu yolculukta Truewayist ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz.

Vizyonumuz

Truewayist, her gün gelişen eğitim teknolojilerini kullanarak, en uzaktaki öğrencilerine, alanında en iyi eğitimi sunmayı vaz geçilmez bir hedef kabul eder.

Misyonumuz

Yüz yüze ve online eğitimleri en kaliteli şekilde öğrencilerimize sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Shopping Basket