demo-attachment-1098-Mask-Group-2
Öncelikle Ümit Beye çok teşekkür ediyorum benimle harika bir şekilde ilgilendiği için harika bir şekilde bilgilendirdiği için tekrardan teşekkür ediyorum. Sonrasın da Ümit beyin bana ayarladığı Öğretmenime de teşekkür ediyorum açıkçası kendi alanında donanımlı yds yökdil toefl ıelts sınavları hakkında bilgisi olan bireydir. Bana kattıkları ise türk hava yolları teknik ingilizce sınavından başarılı olmamı sağlamıştır.
Calisma-yuzeyi-1-kopya-4
Doğukan Bahadır
Öğrenci
Adım Belgin Oral. İngilizce Mütercim ve Tercümanlık öğrencisiyim. İngilizcemin yanına başka bir dil olarak Almanca da eklemek istedim ve Almanca kursu arayışına başladım. Truewayist Yabancı Dil Okulu ile iletişime geçip Almanca derslerime başladım. Öğretmenimden yaklaşık 1 yıldır Almanca dersi almaktayım ve şu anki seviyem A2.2. Öğretmenim derslerde ve ödevlerde yardımcı olan, güler yüzlü, öğrenciyi yakalayabilen, takılıp kaldığım konularda sabırlı ve anlayana kadar o konuyu anlatan, ders sonrasında bile iletişime geçip yardımcı olan çok değerli bir eğitimcidir. Konuşma pratiklerinde çekinmeden kurmuş olduğum hatalı/hatasız cümleleri sabırla dinleyip varsa bir hata, beraber düzeltip sonrasında yeniden cümle kurmamda cesaretlendirip destek veren hocamdır. Kendisinden Almanca dersi aldığım için çok mutlu ve memnunum. Almanca dersi almayı düşünen etrafımdaki arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma Truewayist Yabancı Dil Okullarını önerip, eğitim almalarını hep tavsiye ettim ve etmeye de devam edeceğim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 5
Belgin Oral
Öğrenci
Truewayist dil okulu ile Kasım ayında tanıştım. Tanışma dersiyle başlayan yoğun ve kaliteli iletişim beni çok etkiledi. Maddi çıkarları bir kenara koyup öncelikle memnuniyetimi önemsediler. Yetkililer gerekli zamanlarda iletişim kurup her yönden destek verdiler. Çok deneyimli ve konusuna hakim bir öğretmenimden özel ders alıp sonra grup dersine katıldım. Grup derslerinin özel dersten bir farkı yok. Hocamız dakik, ilgili, zarif, öğrenciye hitabıyla da motivasyon artırıcı. Oldukça memnunum.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 7
Bilgesu Aksu
Hemşire
Truewayist’ten aldığım IBDP Chemistry derslerinden ve Öğretmenimden çok memnunum. Derslerde kimi zaman sorumlu olduğum konulara, kimi zaman Internal Assesmentımın üzerine düşüyoruz. Derslerimiz sayesinde kimya sınav notlarım geçen sene 80’den yukarı çıkmazken bu sene 90’dan aşağı inmiyor. Internal Assessment konusunda ise öğretmenim ödevimde farkında olmadığım eksiklerimi görmeme ve IA’imi geliştirmemde yardımcı oldu. Sonuç olarak, Truewayist’in beni buluşturduğu Öğretmenim ve Truewayist’i çevremdeki arkadaşlarıma önerdim ve çok memnunum.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Elif Karaca
Bundan yaklaşık 8 ay önce Almanca dilini öğrenmek için bir araştırma yaparken Truewayist ile tanıştım ve 6 aydan beri online ders almaktayım. Başlangıçta online başarı olabilir miyim endişesinin tamamen ortadan kalkmasına vesile olan, samimi ve işinde uzman hocalarım sayesinde şu anda B1 kurunun ortasına geldim. Sıcak evimde sıcacık gönüllü hocamı ve bu kursta başlayan arkadaşlıklarımdan duyduğum mutluluğu tarif edemem. Hem kaliteli ders işlememe hem de birlikte geçirdiğimiz keyifli dakikalara vesile olan Truewayist ekibine sonsuz teşekkürler ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 5
Reyhan Şakar
Hemşire
Devlet okuluna giden 8 yaşındaki kızımızın İngilizceden uzak kalmaması adına ne yapabiliriz diye düşünüyorduk. Hafta içi biz işte o ise tüm gün okulda olduğu için hafta sonu olmak zorundaydı. Eğitimci arkadaşlarımızın tavsiyesi sayesinde Truewayist ile tanıştık. Başta online olması bizi endişelendirmişti, fakat gördük ki birebir yapılan online ders gayet verimli oluyormuş. Online olması hem zamandan tasarruf etmememizi sağladı hem de kızımız keyifle İngilizce öğrenmeye başladı. Deneme dersi sonrasında 6 aylık bir paket aldık ve başarılı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Filiz Yalçındağ
Veli
Truewayist’e çok çok teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Almanca kursuna başladım ve kısa sürede çok ilerledim. Ayrıca Tülin hanıma ve öğretmenim Muzaffer Kırıkkaya’ya teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. Ben Devlet sanatçısıyım piyanistim. İş icabı kısa sürede dil öğrenmem gerekiyordu. Ve bana bu konuda yardımcı oldukları için bir daha teşekkürlerimi bildiriyorum.
Çalışma yüzeyi 1 kopya
Nazıla Ateyeva
Devlet Sanatçısı
5 aydır Almanca özel dersi alıyorum ve çok memnun kaldım. Aldığım eğitim sayesinde Almancamın geliştiğini ve ilerlediğini düşünüyorum. Çok ilgili ve samimi bir bir hocam var. Almanca eğitimi almak istiyorsanız doğru tercih.
Zamanı en verimli şekilde kullanım
Efe Hekimoğlu
Öğrenci
Hocam merhaba ben, Deniz Zehra Polat’ın annesiyim. Ben Deniz derse ısınamaz, bunalır, istemez diye düşünüyordum ama şimdi sizinle olan derslerini anlatıyor; anlayışınız, disiplininiz, hoşgörünüz, o kadar yoğunluğunuz arasında Deniz B2 ye yetişsin diye ayrıca zaman ayarlayıp halletmeniz, tatlı resmiyetiniz. gerçekten çok teşekkür ediyorum annesi olarak. Almanya başvuruları için hedefine sizin sayenizde ulaşacak, çünkü süre sorunumuz var dedik, Deniz in elinden tuttunuz birde resmen onunla koşuyorsunuz. Emeklerinize sağlık çok teşekkürler var olun. Sevgiler, selamlar hocam
Çalışma yüzeyi 1 kopya 5
Deniz Zehra Polat
Veli
İngilizceyi şimdiye kadar tek başıma çalışarak bir yerlere getirmeye çalıştıktan sonra uzun bir süre benim için en doğru kurs merkezini bulma arayışlarına girdim ve bir türlü ihtiyaçlarımı tam olarak karşılayabilecek türde bir eğitim kurumuyla karşılaşmadım ta ki sizle tanışıncaya kadar. İstediğim şey hem tek başıma çalışsam da yeterli ilerlemeyi kat edemeyeceğim türde dolu bir ders müfredatıydı hem de İngilizce konuşmamda bana özgüven katacak rahat bir ortamdı. Her şeyden önce İngilizceye karşı ön yargılarım yıkıldı. Dahası benimle paylaştığınız kaynaklardan eğitim bittikten sonra da faydalanabileceğim için mutluyum. Hemşirelik 2.sınıf öğrencisiyim. Lisans eğitimim tamamlandıktan sonra yurt dışında yüksek lisans programına kayıt yaptırmayı düşünüyorum. Bu hayalimi kolaylaştırdığınız için de size minnettarım
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Hümeyra Orkin
Hemşire
IELTS sınavına hazırlık sürecimde bana yardımcı olan Truewayist ailesine teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya
Ayşegül Tanrıkulu
Gıda Mühendisi
Öncelikle online dil kursu mu olur demeyin çokta güzel olur hatta yüz yüze eğitimden daha da iyi olur ve bu birde Truewayist dil okulu ise. Kursumun 7. Haftasındayım mükemmel ilerliyoruz hem kitaplar ile hem hocamızın bilgileri ile dolu dolu bir kurs programı geçiriyorum. Derslerimizin sisteme kaydedilip sonradan tekrar tekrar izleyebilmemiz ayrı bir güzel olay. Almanca kursum biter bitmez İngilizce kursuda alacağım kesinlikle. Hocamın bir hocadan çok arkadaş gibi yaklaşımından tutun dersi anlatış biçimine kadar her şey muazzam. Şafak hocama sevgiler. Kısacası MÜKEMMEL!! Deneyimli genç kadro, öğrenci önceliği ve kalite. Teşekküller TRUEWAYIST
Çalışma yüzeyi 1 kopya 3
Mahir Sekmen
paramedik
Online eğitim ile hiçbir bilgi birikimim olmayan bir dili öğrenmenin zor olacağını düşünüyordum. Kaydımı yapmadan önce beni bir derste misafir ederek kafamdaki tüm soru işaretlerini sildiler. Derste öğrencilerin katılımına önem veren, aktif bir şekilde ders işlememizi sağlayıp bizi motive eden Şafak Hocaya çok teşekkür ederim. Derslerin kayıt olarak gönderilmesi konuları tekrar etmemiz için çok büyük avantaj oluyor. Kısa süre içerisinde Almanca‘da ilerleme kaydetmiş oldum. Truewayist’deki ilgili hocalara çok teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Sara Altunsoy
Anestezi Teknikeri
Bugün, Padova Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü kazandığımı öğrendim ve bu süreçte Truewayist’ten aldığım eğitimin büyük katkısı oldu. Eğitim sürecinde gösterilen ilgi, özen ve profesyonellik için minnettarlığımı dile getirmek isterim. Hocaların sabırlı ve detaycı yaklaşımları, sınav hazırlık sürecindeki destekleri ve sağladıkları kaliteli eğitim, başarımı sağladı. Sizinle çalışmak büyük bir ayrıcalıktı. Truewayist’i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Sena Çelen
Öğrenciliğim sırasında sağladığı paha biçilmez destek ve rehberlik için Truewayist Akademi'ye teşekkür etmek istiyorum. hocaların özverisi, dinamik müfredat ve samimiyetleri hepsi beraber birleştiğinde eğitim yolculuğumu derinden etkiledi. Dönüştürücü deneyimler ve fırsatlar için teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya
Armita Ülker
öğrenci
Eğitim danışmanım sayesinde tanıştığım ve 3 ay boyunca 1'e 1 ders aldığım öğretmenim ile derslere başlamadan önce bir blok ders yaptık ve gerçekten eğlendiğimi anlattığı şeyleri anladığımı fark edince devam etmeye karar verdim. Kaynak olsun ödevler olsun her konuda yurt dışındaki okullarla ile ilgili yazmam gereken cv, niyet mektubumda çok yardımcı oldu. Sadece İngilizce değil her türlü bilgiyi öğrenebileceğiniz donanımlı bir insan. Eğitim danışmanım ve öğretmenim dışında birçok farklı öğretmen ve çalışanla iletişim kurma şansı buldum ve hepsi ayrı sempatik ve cana yakınlıktaydılar asla kendimi yabancılarla çevrili hissetmedim çevremdekileri ilk defa görüyor olama rağmen. Gelişmelerde hemen aranıp bilgilendirilebileceğiniz gibi iletişimde kurmanız bir hayli kolaydı. Kesinlikle tavsiye edeceğim ve benim için güzel deneyimlere sahip olan bir yer.
Çalışma yüzeyi 1
Çağrı Doğan
Truewayist’ ten Ocak 2024’ten beri grup dersi almaktayım şu sıralar B1.1 derslerine devam etmekteyim. Normalde ben daha önce de ders almıştım ve B2ye kadar yükseltmiştim. Fakat uzun süre ara verdiğim için birçok şeyi unutmuştum. Öğretmenim sayesinde hem unuttuğum konuları çok iyi hatırlamaya başladım hem de yeni bilgiler ve pratik bilgiler edindim. B1 sınavına girmeyi düşünüyorum ve Şuan b1 in başlangıcında olmama rağmen kendime güvenmeye başladım sınav için. Bunda Öğretmenimin büyük katkısı bulunmaktadır. Herhangi bir aksilik çıkmasa daha farklı Kurları da almak isteyeceğim bir öretmendir kendisi ve kendisine katkıları için çok teşekkür ederim
Çalışma yüzeyi 1 kopya
Kamuran Ördek
Truewayist'ten aldığım Computer Science A dersinden gerçekten çok memnun kaldım. Özellikle Öğretmenimin ders anlatımı ve öğrencilerle teker teker ilgilenmesi her yerde bulunulmayacak muazzam bir nimet. Gerçekten sıfırdan yazılım öğretmek ve bunu tane tane herkesin anlayabileceği şekilde yapabilmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Öğretmenim ise bu konuda gerçekten çok deneyimli ve bunu gerçekten çok iyi yapan bir hoca. Gerçekten hem Truewayist ekibi ile tanıştığım ve onlardan ders aldığıma çok memnunum.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 6
Enes Yeşilyurt
Öğrenci
Truewayist’in Almanca kursuna katıldım. Online eğitim daha önce hiç almadığım için nasıl olur tereddütlerim vardı. Ancak eğitime başlayınca grupların kalabalık olmaması. Herkese soru sorulabilmesi, anlaşılmayan yerlerin hemen telafi edilmesini çok beğendim. Sanki gerçek sınıfta eğitim alıyor gibi üstelik daha sonra ders kayıtlarının tekrar izlenebilmesi pekiştirmek açısından çok faydalı oluyor. Eğer isterseniz gerçekten öğreniyorsunuz. Hocalar çok deneyimli ve konulara hakim. Her yaştan insanlar olabiliyor ve çok keyifli ders saati geçiyor. Keşke daha önce başlasaydım diyorum. Yeni bir dil öğrenmek çok güzel.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Mefaret Karataş
Hemşire
Truewayist olarak olarak vermiş olduğunuz yabancı dil eğitiminden çok memnunuz. Kızımın eğitim aldığı Kaan öğretmen, ilgili ve özverili anlatımlarıyla kızıma hem yabancı dili sevdiriyor hem de kızımın İngilizce seviyesinin gözle görülür şekilde artmasını sağlıyor. İlk dönem memnun kalmamız dolayısıyla ikinci dönem de eğitime sizinle devam etme kararı aldık. Her şey için çok teşekkürler.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 6
İrfan Örük
Veli
Herkese merhabalar 4 ay önce İngilizce online eğitim almaya karar verdim ve Truewayist tanıştım . Tülin hanımla tanışıp konuştuktan sonra bu yolda giderken bana çok katkıları oldu, çok değerli hocalarla tanışma fırsatım oldu. Uzman kadrosuyla Truewayist gönül rahatlığıyla eğitim alabileceğiniz bir kurum.
Çalışma yüzeyi 1
Tuncay Sezer
Restoran İşletmecisi
Açıkcası, ilk defa bir kurs başlangıcı yapacaktım ve çok çekincelerim vardı. Hocayla yaptığım birebir derste de çok şaşkındım. Ama kurs başlayınca, kısa sürede alıştım. Özellikle, aynı dil seviyesindeki kişilerle ders alıyorum ve yeni dil öğrenmenin verdiği stresi attım, artık yanlış yapmaktan korkmuyorum. İlk defa online kursa katıldım, çok memnun kaldım. Şimdi sırada eşim var. Teşekkürler Frau Lehrerin.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 2
Yusuf Cengiz
Fizyoterapist
Birebir çalışmanın benim için bu kadar başarılı olacağını keşfetmiş olmak tarifsiz bir deneyim. Almanca öğrenmenin çok zor olduğunu düşünüyordum. Yaşadığım endişe derslere başlar başlamaz bitti kendimi inanılmaz hafiflemiş hissediyorum. Özgüvenim yükseldi. Almanya ’ya gitmek ve orda mesleğime devam etmek benim için artık bir hayal değil. Öğretmenler çol tecrübeli, anadili Almanca olan öğretmenlerden ders alıyorum. İdarenin ilgisi müthiş bana olan katkılarından dolayı Truewayist ailesine yürekten teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Burcu Milan
Hemşire
Öncelikle öğretmenime ve Truewayist çalışanlarına emeklerinden ve ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim. Online eğitimlere beni ikna ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Dersler çok verimli geçiyor. Online eğitime KARŞI BİR ÖN YARGIM VARDI. Derslerin kayıt altına alınıp her dersten sonra bana iletilmesi müthiş. Böylece bol, bol tekrar ve pratik yapabiliyorum. Yaklaşık 4 aydır derslere devam ediyorum. Eğitimde müfredat her öğrencinin ihtiyacı üzerine hazırlanıyor. Bugüne kadar aldığımız klasik dil eğitimlerine benzemiyor. İşime çok büyük bir katkısı oldu. Artık İngilizce konuşabiliyorum. Mutlaka 1 saat tanışma dersi alın. Ne demek istediğimi anlayacaksınız
Çalışma yüzeyi 1
Kadir Erlığ
Kuyumcu
Kısa surede hatırladığım her şeyin gün yüzüne çıkması, özgüvenimin yerine gelmesi ve ielts‘e hazır olmam gerekiyordu. Truewayist’ten Tülin hanım ile iletişime geçtim. Önce beni tanıdı, uzunca konuştuk. Bu bana en uygun ve iletişimimizi en dinamik tutacak öğretmenle buluşmamı sağladı. Mürüvet Kurat hocama, çok teşekkür ederim. çok kısa sürede sınav odaklı hazırlanarak, İlk sınavda geçtim. Aslında yapabiliyor olduğumu hatırlattığınız için teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 7
Büşra Oğuz
Editör
Çalıştığım, gördüğüm en iyi İngilizce hocaları Truewayist’te olabilir herhalde. Özgüven kırmıyor aksine teşvik ediyorlar. Yanlış yapacağımı bile bile bir şeyler anlatıyorum derste. Hoca hataları incitmeden, teşvik de ederek düzeltiyor. Güven artırıyor. Öğretiyor öğrenmeye teşvik ediyor. Bir sürü dökümanla besliyor. Şu anda orijinali Rusça, İngilizce alt yazılı bir korku filmi izliyorum. Birçok şeyi anlıyorum.
Çalışma yüzeyi 1
Ercan Küçük
Gazeteci
IELTS eğitimi için başvurduğum Truewayist Dil okulunda yönlendirdikleri öğretmen ile birlikte başta yapamayacağımı sandığım İngilizce geliştirmemi etkili ve eğlenceli interaktif derslerle başarabildim. Bunun için çok teşekkür ederim
Çalışma yüzeyi 1 kopya 2
Yavuzhan Yüksel
Öğrenci
Daha önce bir kaç dil kursuna gittim ve hiç verim alamadım. Truewayist ile de dil kursu arayışındayken tesadüfen tanıştım ve iyi ki de tanıştım. Çok ilgili bir kadro ve öğretmenlerle dersleri keyifli verimli sıkılmadan ve en önemlisi sürekli motive olarak aldım. Her zaman çok ilgili ve destekleyici oldular. Bu sayede telc B2 sertifikası aldım ve ilerleyen süreçte de Hamburg’da Bir hastaneden kabul aldım. Bir dil kursundan ötesi benim için Truewayist. Benim hayallerim bu zorlu süreçlerde onlar sayesinde ilerledi. İletişimleri ve her zaman çözüm odaklı olmaları beni hayran bıraktı. Bir dil kursu arayışındaysanız kesinlikle gözü kapalı tavsiye ederim. İyi ki yollarımız kesişti ve sizin gibi değerli insanları tanıdım.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 5
Şengül Karaduman
Hemşire
demo-attachment-1096-Mask-Group-3
Sağlanan eşsiz ders içerikleri ve yönlendirici rehberlik hizmeti için Truewayist Akademiye çok teşekkür ediyorum. Yurtdışında istediğim üniversiteleri kazanma yolculuğumda her zaman yanımda oldukları için öğretmenlerime çok minnettarım. Akademik anlamda becerilerimi, donanımlı müfredatları ve ilgili yaklaşımlarıyla geliştirmem de çok yardımcı oldular. Truewayist ailesine çok teşekkür ederim
Çalışma yüzeyi 1 kopya 7
Feride Hatemi
Öğrenci
Aile birleşimi sınavına yönelik A1 seviyesi için kurs ararken, tavsiye üzerine Truewayist’ten birebir ders almaya başladım. Almanca, hiç bilmediğim ve çok korktuğum bir lisan iken, Almancaya olan hakimiyeti, akıcı aksanı ve kolay kavranabilir anlatışıyla, daha ilk 2 derste, kendime güvenimi sağladı ve dili öğrenebileceğimi hissettirdi. Öğretmenim sayesinde, beklediğimden kısa sürede A1 sertifikamı alacağıma inanıyorum. İlgisi ve Almanca öğrenme sürecime katkıları için kendisine çok teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Ayşe Güldem PERE ATASOY
Truewayist dil Kursunda Almanca grup derslerini almıştım. Dersi bütünsel ele alarak konuyu anlatılması konudan kopmamanızı sağlıyor. Öğretmenlerin iyi gözlem yeteneğine sahip olması ve bundan dolayı eksik olabildiğiniz konuları tespit edip ihtiyaca yönelik ders işlemesi, klasik moda mod eğitim anlayışının o sıkıcı ortamından (ki erişkin eğitiminde bu çok önemli) sizi kurtarıyor. Aynı zamanda konuları birbirine bağlama yöntemlerini gayet başarılı bir şekilde karşı tarafa aktarabilen bir eğitimciler. Siz hem konuyu anlıyorsunuz hem de işinize yarayacak birçok konuyu öğrenmiş oluyorsunuz. Bu ve buna benzer birçok özelliğinden dolayı Eğitimimi uzatarak kursa birebir eğitim almaya karar verdim. Gıyabında sizlere de Beni bu kadar iyi öğretmenlerle buluşturduğunuz için teşekkür ediyorum.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 7
Birsen Aktaş
Herkese merhabalar Bir hekim olarak kişisel gelişim adına öğrenmeye başladığım Almanca’da Truewayist ile çalışmaya başlayalı yaklaşık 3 ay oldu. Değerli hocam Derya Hanım ve Truewayist ekibine destekleri için çok teşekkür ederim. Diğer dillere kıyasla çok zor olan Almanca’yı öğrenirken direncimin çok kırıldığı nokta olmuştu. Fakat kursa başladıktan sonra, yoğun bir tempoyla ve verilen ek ödevlerle birlikte çok hızlı ve efektif bir ilerleme kaydettik. Özellikle sağlık çalışanları arkadaşlarım için gerçekten çok yararlı olacağını düşündüğüm Truewayist kurslarını denemelerini öneririm. Unutmamak gerekir ki dil öğrenmek uzun ve meşakatli bir süreç ve bunun için sadece eğitim anlamında değil, motivasyon anlamında da desteği sağlayabilecek uzman ekipler gereklidir. Bu bağlamda memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok. Hepinize başarılar dilerim
Zamanı en verimli şekilde kullanım
Alpay Güngör
Medical Manager
Fazla mesai, uzun nöbet, düşük ücret, sağlıkta şiddet vakaları ve zorlu çalışma koşullarından yakınan birçok hekim arkadaşımın yurt dışı hayaliyle Almanca çalışmaya başladığına şahitlik ettim. Bu süreçte kendi kendime ‘’ Acaba öğrenebilir miyim, öğrensem gidebilir miyim, gitsem orada yaşamayı başarabilir miyim?’’ sorularını sorup durdum. Alt ay, bir yada iki yıl sonra hayatta bizi ne gibi fırsatların yada zorlukların beklediğini bilemezdik ki. Hem Almanya’ya gitmesem bile, dil öğrenmenin insana ne zararı olabilirdi ki? Bu yüzden Almanca öğrenmeye karar verdim. Ancak yoğun çalışma temposu içerisinde işten yada evden çıkıp kursa gitmek çok zordu. O yüzden trafikte hiç vakit kaybetmeden, ev rahatlığında online bir kurs araştırmaya başladım. Bu araştırma sürecinde çok uçuk ücretler isteyen kurslarla ve gösterişli instagram hesabı açıp, kurs başlamadan IBAN gönderip ‘’ Paranın tamamını bu hesaba yatırdıktan sonra kurs başlayacak’’ diyen dolandırıcılarla karşılaştım. Sonra Truewayist Dil Okulu’ndan Tülin Hanım’la tanıştık. Çok güvenilir ve samimi bir yaklaşımı vardı. Kayıt olmadan önce deneme derslerine katıldım. Sonrasında Berrin Hocamla grup derslerine başladık. Berrin Hocam son derece kibar, özellikle grup derslerinde en kolay anlayanından, en zor anlayanına kadar tüm öğrencilerinin sorularını içtenlikle cevaplayan gayretli bir öğretmen. Grup dersleri de tabiî ki gayet güzel ancak imkan varsa özel derslerin çok daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu kurstaki eğitmenler öncelikle güvenilir insanlar. ‘’Öğrencinin nede olsa kaydını, parasını aldık artık ne yaparsa yapsın, ister derse girsin ister girmesin’’ mantığıyla çalışmıyorlar. Derslere girmeyi aksattığım, motivasyonumun bozulduğu bir dönemde beni arayıp tekrar derslere motive eden Şafak Bey’e ve tüm Truewayist Dil Okulu çalışanlarına teşekkürler.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 3
Adem Dursun
Doçent Doktor
Almancayı en kısa sürede nasıl öğrenirim diye düşünürken instagramda tesadüfen karşıma çıkan Truewayist ile iletişime geçtim. Demo derste aradığımı bulduğumu anladım. Sinem hocam tek kelimeyle müthiş bir öğretmen. Kısa sürede dersi eksizsiz anlatıyor ve öğrenmemiz için gerekli materyalleri sağlıyor. Çalışanlar ve müdür de çok gayretli insanlar. Arayıp hal hatır soran kurs yöneticisi daha önce hiç görmemiştim. Endişelerle başlayan Almanca maceram keyifli bir hal aldı. Teşekkür ediyorum.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 5
Ümmühan Su Topalca
Doktor
Sizinle ders yapmak benim için büyük şans, Almancayı sizden öğrendiğim için çok mutluyum. Her şey için teşekkür çok ederim. Öğrenemeyeceğime dair büyük korkum vardı, sayenizde bu önyargıyı kırdım.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 7
Gizem Başoğlu
Akademisyen
Truewayist dil okuluyla şubat ayında tanıştım. Başlarda yapabilir miyim konusunda tedirginliklerim vardı. Keyifli bir şekilde dil öğrenebilir miydim bilmiyorum. Sonra Muzaffer hocayla tanıştım. Tüm tedirginliğimi ve dil öğrenebilme konusundaki güvensizliğimi giderdi. Şimdi başladığımdan daha iyi bir seviyede ve eğlenerek dil öğreniyorum. Truewayist ailesine ve Muzaffer hocama desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Seda Aydın
Öğretmen
İngilizce her zaman korktuğum bir alan olmasına rağmen yüksek lisans eğitimim için IELTS sınavına hazırlanmak zorunda olduğum için Truewayist ile iletişime geçtim. Beni çok güzel motive edip rahatlattılar ve daha sonra hocam ile inanılmaz keyifli geçen derslerimize başladık. Yaklaşık 4,5 aydır ders alıyorum ve yakın zamanda sınava gireceğim. Bu süreçte bana hep destek olan, beni her anlamda motive eden ve gelişmemi sağlayan Truewayist eğitmenleri ile bu yolu yürüdüğüm için çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Her zaman öğrencilerin memnuniyetine önem veren Truewayist ekibine de çok teşekkür ederim. Bundan sonra kendim için ve çevrem için gözüm kapalı tercih edeceğim bir kurum var.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 5
Elif Günal
Sevgili Tülin Hanım ve Ümit Bey eğitim konusunda tam bir profesyonel, konularında uzman ve her konuda yardımcı olmaya çalışan birer dostlar. Umarım çalışma alanlarından dil eğitimi, eğitim danışmanlığı, yurtdışı eğitim, yaz okulu, öğrenci koçluğu vb. gibi herhangi bir tanesi için yolunuz kesişir. İnanın tek doğru adres. Siz ve tüm çalışma arkadaşlarınıza başarılar diliyorum, hayatına dokunduğunuz insanların da yolu açık olsun.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 7
Pınar Genç
Merhaba, ben Çiğdem Şencan Korkmaz Truewayist’ten birkaç ay önce Almanca dersi hizmeti aldım. Almanya’da kazanamadığım B2 Beruf sınavından kalmıştım ve çok da ümidim yoktu. Zor ve bol vakit isteyen bir sınavdı. Dün sınav sonucumu aldım. Yeterli puanı alarak sınavı geçtim. Öğretmenim ve emekleri sayesinde başardım sanırım. Kendisi ders saatleri dışında da sorularıma her zaman sabırla cevap verdi. Metinlerimi düzeltti ve en önemlisi de başaracağıma inandırdı. Ben hem size hem de Öğretmenime teşekkür etmek için bunları yazıyorum. İyi ki sizinle iletişim kurmuşum. Çok teşekkür ederim.
Çalışma yüzeyi 1 kopya 4
Çiğdem Şencan Korkmaz

GURUR TABLOMUZ

Yurtdışı Üniversitelerinden Kabul Alan Öğrencilerimiz

 • Ege ÖZTÜRK
  University of Messina
 • Zeynep Naz Terz
  University of Toronto
 • Emre Karakaş
  University of Bremen
 • Sena çelen
  University of Padua
 • Feride Hatemi
  Sapienza University of Rome
 • Armita Ülker
  Sapienza University of Rome
 • Sude Erikli
  University of Vienna
 • Arda Ünal
  Politecnico di Torino
 • Onuralp Özerlen
  University of Venice

TELC Sınavında Başarılı Olan Öğrencilerimiz

 • Deniz Akdemir
  202
 • Ensari Demir
  218
 • Mine Güç
  185
 • Can Çiçekli
  219
 • Yusuf Çetin
  223
 • Saadet Ünlü
  190.5
 • Ümmühan su Topalca
  225
 • Elif Engüzel
  237
 • Şengül Karaduman
  278.5
 • Bilgesu Aksu
  249
 • Sude Erikli
  285

Aile Birleşimi Sınavında Başarılı Olan Öğrencilerimiz

 • Memduh Karaman
  86
 • Neşe Kalemli
  86
 • İlin Akdağ
  82

IELTS'den 7 ve Üzeri Puan Alan Öğrencilerimiz

 • Eylül Naz Keçe
  7
 • Ceren Reçel
  7.5

AP Sınavlarından Başarılı Olan Öğrencilerimiz

 • Zeynep Akın
  Psikoloji
 • Doğa Leventoğlu
  Fizik
 • Toprak Aşık
  Makro ve Mikro Ekonomi
 • Kerem Karaçetin
  Makro Ekonomi
 • Eren Ozsöy
  Calculus BC
 • Eren Durusoy
  Makro Ekonomi
 • Berke Güngor
  Calculus, Makro ve Mikro Ekonomi, Psikoloji
Shopping Basket