Çocuklar için
Yabancı Dil Eğitimi

Sınırlı Kontenjanda yeriniz Ayırtın!

Yeni Dönem

Başlangıç Tarihi: Eylül 2024 

Bitiş Tarihi: Mayıs 2025

Bize Ulaşın

  Truewayist çocuklar için İngilizce eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun dile yatkın hale gelmesini sağlar.

  İlköğretim Öğrencilerine Yabancı Dil Eğitimleri

  4

  İlköğretim Öğrencilerine Yabancı Dil Eğitimleri

  İlköğretim seviyesindeki çocuklarımız için yabancı dil seviyelerine uygun sınıflar oluşturulur.

  8. sınıfa kadar çocuklarımızın katılabildiği eğitimlerimiz; onların yabacı dil gelişimini hızlandıracak şekilde programlanmıştır.

  Yeni başlayan öğrencilerimiz, eğitimin başında seviyelerine ve yaşlarına uygun gruplara ayrılırlar. Bu sınıflarda oyunların, etkinliklerin ve portfolyo çalışmasının da içinde olduğu bir eğitim yılı geçirirler.

  Eğitimleri boyunca, çocuklara özel kelime öğrenme etkinliği ve dilerlerse katılabilecekleri hikaye okuma kulübüne de devam ederler.

  Eğitim yılı boyunca sınavlar yapılarak öğrencilerimizin durumu takip edilir. Veli toplantıları ile ailelere bildirilir.

  Yaz ayları boyunca, belli aralıklarla etkinlikler, tekrar çalışmaları ile öğrencilerimizin hem seviyelerinin korunması, hem de yabancı dili hayat içinde kullanmaları sağlanır.

  Erken Yaşta İngilizce Öğrenmenin Faydaları Nelerdir?

  İngilizcede en çok dikkat edilen konuların başında “aksan” gelmektedir. Erken yaşta İngilizce öğrenen çocukların İngiliz dili aksanına yatkınlığı çok daha kolay olacaktır. Çünkü, ilerleyen yaşlarda düzeltmek ve geliştirmek son derece zordur.

  Çocuklar bu yaşlarda öğrenecekleri İngilizce bilgisini çok çabuk öğrenirler ve kolay kolay unutmazlar.

  İlköğretim ve ortaöğretim döneminde olan çocuklar English Time Çocuk İngilizcesi kursları sayesinde arkadaşlarına göre yabancı dil konusunda bir adım önde olacaktır.

  Yeni bir dil öğrenmek, çocukların gelişimi açısında da son derece önemlidir. İngilizceyi öğrenmeye başlayan çocukların hızlı okuma ve okuduğunu kavrama yetisi de yükselmektedir.

  Basit ve anlaşılır dilde İngilizce konuşan bireylerin söylediklerini anlamak onların mutlu olmasını ve İngilizce konuşma özgüvenini arttırmaktadır.

  Bu yaşlarda olan çocuklar öğrenmeye heveslidir.

  2
  5
  Shopping Basket